Oferta Active Move dla grup

Jesteś organizatorem „firmówki” czy też grupy szkolnej i nie masz jeszcze pomysłu na zagospodarowanie Waszego czasu lub nie dopiąłeś wszystkiego na ostatni guzik, skontaktuj się  z nami. Przygotujemy dla Was program szyty na miarę, tak aby każdy uczestnik wspominał ten wyjazd z uśmiechem na twarzy.

Dla firm…

Kiedyś impreza integracyjna kończyła się na wyjściu na drinka i pizzy, dziś znaczy to o wiele więcej. Najczęściej przybierają one formy wyjazdów połączonych z aktywnością fizyczną oraz kreatywnością.  Zdecydowanie najbardziej popularną formą spędzania czasu są “aktywne integracje”, które angażują pracowników we wspólne gry czy konkurencje sportowe. Poniżej znajduję się lista przykładowych aktywności team-buildingowych, które oferujemy podczas Waszych wyjazdów firmowych.

  • RAFTING NA DUNAJCU –Naszą sztandarową atrakcją i głównym założeniem firmy jest organizacją spływu pontonem na Dunajcu. Oferujemy spływ Przełomem Dunajca na pontonach 6-cio osobowych. Na każdym pontonie o dobrą zabawę i bezpieczeństwo zadba sternik. Aby aktywnie uczestniczyć w spływie uczestnicy otrzymują kamizelki asekuracyjne, kaski oraz pagaje. Jest to masa dobrej zabawy, adrenaliny oraz współpracy!
  • KAJAKI NA DUNAJCU. Spływ Dunajcem może odbyć się również na kajakach dwuosobowych. W razie potrzeby oferujemy tą usługę z instruktorem który będzie czuwał nad grupą

  • PARK LINOWY. Wizyta w parku to ciekawa możliwość do wyciągnięcia pracowników zza biurek. W ofercie posiadamy przejście na dwóch trasach. 

  • TYROLKA NAD DUNAJCEM. Przejazd tyrolką  to idealna propozycja na aktywność po zakończonym spływie. Jest to przejazd na linie w uprzęży z jednego brzegu Dunajca na drugi. Trasa ma ok.150m.

 

  • PAINTBALL.Świetnym rodzajem gry zespołowej która wpłynie na współpracę w drużynie jest również paintball. Mogłoby się wydawać, że jest to gra staromodna, jednak nic bardziej mylnego! Mnogość dostępnych scenariuszy sprawia, że za każdym razem będzie to masa niezapomnianych wrażeń.
  • 4X4. Pieniny to ciekawe miejsce na przejażdżki samochodami terenowymi oraz quadami.
  • SURVIVAL. Jeżeli poszukujecie naprawdę mocnych wrażeń to proponujemy Wam również wyprawy terenowe przypominające poligon. 
  • ROWERY. Dla grup oferujemy również przejażdżki rowerowe wraz z opieka przewodnika. 

  • Po całym dniu pełnym wrażeń uczestnicy na pewno będą głodni i zmęczeni. Możemy zaoferować dla Was ognisko oraz catering. Współpracując z innymi firmami w Pieninach jesteśmy w stanie zaoferować również swoja pomoc w zakresie rezerwacji restauracji, miejsc noclegowych itp.

Dla szkół…

Każdy z waszych uczniów jest inny, dlatego też organizując dla nich wycieczki staje przed Wami nie lada wyzwanie. Active Move rozwiąże ten problem! Poniżej znajdziecie listę aktywności która sprawi, że Wasi podopieczni w ciekawy i aktywny sposób poznają nasz region i będą mogli zintegrować się ze swoimi rówieśnikami. Bezpieczeństwo uczestników jest najważniejsze dlatego cały nasz sprzęt posiada niezbędne atesty, a instruktorzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jeżeli nie znalazłeś oferty dla swojej klasy lub szukasz dodatkowych atrakcji napisz do nas a my ją dla Ciebie przygotujemy.

Organizacja spływu Przełomem Dunajca na pontonach 6-cio osobowych. Na każdym pontonie płynie wykwalifikowany sternik, który zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Aby aktywnie uczestniczyć w spływie każdy otrzymuję kamizelkę asekuracyjną, kask oraz pagaja. Aktywność ta nie wymaga dobrego przygotowania fizycznego dlatego też jest polecana również dla dzieci i młodzieży.

Wyruszamy na rowerach ze Szczawnicy na trasę do Sromowiec Niżnych, która wiedzie słowackim brzegiem Dunajca. Po 10km przepięknej trasy (ok.1h) docieramy do przystani. Tam rozpoczynamy spływ i drugą część aktywnej zabawy.

Rozpoczynamy zabawę spływem pontonowym po Dunajcu. Po ok.2.5h dopływamy do Krościenka, gdzie po zregenerowaniu sił zaczynamy zmagania na wysokości. W parki linowym proponujemy trasę dla mniejszych dzieci oraz dla młodzieży.

Spotykamysię w KrościenkuNad Dunajcem lub Szczawnicy skąd wyruszamy na szczyt. (ok 4 godz.). Po wędrówce pieszej w Sromowcach Niżnych czekają na nas pontony. Spływamy Przełomem Dunajca do Szczawnicy

Po całym dniu pełnym atrakcji dzieci napewno będą głodne. Możemy zorganizować dla Was ognisko z kiełbaskami.